Pivovar

Pivovar Lužiny, jehož provoz je umístěný v přízemí objektu OC Lužiny, je plně samostatný nezávislý minipivovar s technologií pro předpokládaný roční výstav cca 2500 hl piva; prostorová rezerva umožňuje jeho případné rozšíření až na roční výstav cca 5000 hl piva.

Instalovaná technologie umožňuje vaření všech druhů piv (svrchně kvašená, spodně kvašená). Nejdůležitější části pivovarské technologie jsou: dvounádobová varna o objemu 15 hl, 4x spilka o objemu 30 hl, 11x ležácký tank o objemu 30 hl, 3x CK tank o objemu 15 hl, atd.

Vyrobená piva se budou čepovat v pivovarské restauraci a v pivním baru z výčepních tanků, plnit do PET lahví a do KEG sudů pro čepování v pivovarské restauraci a pro místní maloprodej. Předpokládá se výroba čtyř stálých druhů piva a v průběhu roku i několika speciálů.

Všechna Lužinská piva jsou nepasterizovaná a nefiltrovaná, prostá jakýchkoliv konzervantů, stabilizátorů pěny, barviv či jiných chemikálií. Při výrobě se používají výhradně nejkvalitnější dostupné suroviny. S ohledem na charakter piva a zachování jeho kvality se v žádném případě neplánuje prodej prostřednictvím obchodních řetězců.

O PIVOVARU

HLAVNÍ SLÁDEK

Michal Novotný

MLÁDEK

Adéla Smetáková

PIVO ČEPUJEME V NAŠÍ PIVOVARSKÉ RESTAURACI A PIVNÍM BARU

LUŽINY

Copyright © Pivovar Lužiny 2022

Vytvořil Besocial

KONTAKT

E-mail: info@pivovar-luziny.cz

Telefon: +420 723 859 660

PLATEBNÍ METODY

Platební metody